Altany
Domki narzędziowe
Domki letniskowe
Domki letniskowe z antresolą
Domki z poddaszem użytkowym
Domy z bala prostokątnego
Domy z bala okrągłego
Wiaty garażowe i zadaszenia
Drewutnie i wiaty na drewno kominkowe
Place zabaw
Huśtawki ogrodowe
Budy dla psów
Meble ogrodowe
Inne

Wyszukiwanie

O NAS

INTER-DREW zajmuje się produkcją drewnianej galanterii ogrodowej, na rynku pojawiliśmy się pod koniec lat 90-tych  i od tego czasu z każdym dniem rozwijamy się, próbując sprostać życzeniom oraz oczekiwaniom naszych Klientów. Firmę założył młody pasjonata  z odważnymi pomysłami patrzący w przyszłość i małymi kroczkami wkraczał na polski rynek.

W swej ofercie możemy zaprezentować Państwu różny asortyment kończąc na domkach rekreacyjnych w różnorodnej postaci i kolorach. Nasza galanteria ogrodowa wykonywana jest z drewna iglastego: sosna ,świerk. Jak  Państwu wiadomo drewno jest surowcem naturalnym i dzięki temu potrafi nadać ogrodowi niepowtarzalny wygląd  idealnie komponując się z roślinnością oraz kamieniem. Marzenia o pięknym ogrodzie ma każdy, a my dzięki naszej ofercie pomagamy je spełniać.

Wyroby drewniane od początku  towarzyszą człowiekowi, niezależnie od tego czy są to skomplikowane konstrukcje czy zwykły kawałek drewienka. My staramy się podtrzymać tradycję i w tym kierunku skierowana jest nasza produkcja. W naszej pracy największą nagrodą, za trud jaki wkładamy w to co robimy, jest zadowolenie Klienta bo jak mówi przysłowie :” zadowolony Klient to dobry Klient”. Wiele realizowanych zamówień pochodzi z polecenia i to świadczy o jakości naszych wyrobów.
 
Chcąc przedłużyć żywotność naszej galanterii poddajemy je procesowi impregnacji, jednak nie mamy wpływu na rysy, pęknięcia i odkształcenia powstałe, gdy drzewo wystawione jest na warunki atmosferyczne. Jest to proces naturalny i w żaden sposób nie wpływa on na jakość i wytrzymałość wyrobu ,a także nie stanowi podstawy do reklamacji.

KONTAKT

INTER-DREW
Rosiak Waldemar
Nowostawy Górne 34
95-010 Stryków
 

 

 

tel. 502 773 959
tel/fax: 42 719 70 59
e-mail:  interros@city-net.pl